null

Ekspert ds. Kredytów Hipotecznych

Oferta pracy

POSZUKIWANY

Miejsce pracy: Wrocław, Warszawa, Kraków, Katowice, Trójmiasto, Poznań

Jesteśmy innowacyjnym startup’em, który od 4 lat łączy tysiące Klientów z najlepszymi ekspertami kredytowymi.

Pracujemy na atrakcyjnych stawkach i dostarczamy do Twojego biurka wysokiej jakości zweryfikowanych Klientów na kredyt hipoteczny.

Przez lata byliśmy partnerem marketingowym i technologicznym największych firm i banków w Polsce. Dziś budujemy własny zespół – Dołącz do nas i zostań ekspertem JakiKredyt.pl!

Oferujemy

Bardzo atrakcyjny i przejrzysty model wynagrodzenia

Dostęp do nowych Klientów (nie wymagamy własnej bazy Klientów)

Dostęp do oferty kilkunastu banków

Intuicyjny CRM oraz Wsparcie Działu Obsługi Klienta w zarządzaniu relacją z Twoimi Klientami

Elastyczne godziny pracy dopasowane do Twoich potrzeb

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub współpraca B2B (do wyboru)

Wsparcie merytoryczne zespołu z kilkunastoletnim doświadczeniem

Nowoczesne narzędzia m.in. do weryfikacji zdolności kredytowej Klienta

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa przekazanych pod opiekę Klientów poszukujących kredytu hipotecznego
  • Badanie potrzeb i sprzedaż Klientom kredytów (głównie hipotecznych)
  • Budowanie i rozwijanie relacji z Klientem przy pomocy dostarczonych narzędzi CRM
  • Przygotowywanie i procesowanie wniosków kredytowych zgodnie z najwyższymi standardami
  • Ciągły rozwój w obszarze aktualnej oferty kredytowej

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży usług finansowych
  • Ukierunkowanie na realizację celów
  • Umiejętność budowania i rozwijania pozytywnej relacji z Klientami
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, organizacyjne, terminowość i rzetelność
  • Gotowość do podnoszenia wiedzy produktowej i rozwoju osobistego
  • Wysoki poziom zaangażowania oraz gotowość do nowych wyzwań

Dodatkowymi atutami będą

  • Doświadczenie w sprzedaży kredytów hipotecznych i znajomość procedur z tym związanych

Na stanowisko Ekspert ds. Kredytów Hipotecznych

Wyślij swoje CV na adres [email protected] lub wypełnij poniższy formularz.

Etap 1 z 2